w górę

BEURER Podwójny Elektryczny laktator z funkcją laktatora ręcznego BY 70 DUAL

Producent: Beurer

Numer katalogowy: 953.09

Symulacja naturalnego ssania.

Więcej szczegółów

Dostępność: Brak

664,00 PLN

Opis produktu

Podwójny laktator BY 70 DUAL firmy Beurer umożliwia kobietom karmiącym łatwe i wygodne jedno- i obustronne odciąganie swojego pokarmu.

Za pomocą funkcji stymulacji można również wyciągnąć płaskie lub wciągnięte brodawki sutkowe, aby następnie ułatwić odciąganie pokarmu.

Laktator umożliwia przechowywanie pokarmu w butelce, np. w czasie podróży lub gdy na dłuższy czas dziecko znajduje się z dala od matki. 

Laktatorem można także karmić dzieci, które z powodów zdrowotnych (wcześniactwo, rozszczep podniebienia) nie mogą ssać bezpośrednio piersi matki.

Laktator pracuje z zasilaczem lub bateriami.

Laktator jest wyposażony w bardzo bogaty zestaw akcesoriów, między innymi: dwie butelkiadapter do butelek Avent i NUK, uchwyt na butelką, smoczek oraz torbę do przechowywania i transportu.

Wraz z ręcznym laktatorem do stosowania w domu lub podczas podróży.

WYRÓB MEDYCZNY

BEURER Podwójny Elektryczny laktator z funkcją laktatora ręcznego BY 70 DUAL Powiększ do pełnego rozmiaru
Z tym produktem polecamy

O firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 r. w Łodzi. W ciągu tych 19 lat istnienia, poznaliśmy potrzeby naszych klientów i jesteśmy znani jako specjaliści w dziedzinie zdrowia i urody.
Poznaj nas bliżej

Kupony rabatowe

Poznaj szczegóły

Artykuły

Ciekawe informacje na temat zdrowia i urody czekają na Ciebie w naszej wirtualnej bibliotece. Jak prawidłowo mierzyć ciśnienie, jakie są zalety inhalacji ... i wiele innych tematów.
Czytaj więcej

Społeczność

Dołącz do nas, a ważne wydarzenia i konkursy nie umkną Twojej uwadze.