w górę

O nas

MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. w Łodzi.

W ciągu tych 22 lat istnienia, poznaliśmy potrzeby naszych klientów i staramy się ciągle poszerzać naszą wiedzę tak, aby w jak najbardziej profesjonalny sposób obsługiwać naszych klientów.

Od 2000 roku jesteśmy Autoryzowanym i Wyłącznym Przedstawicielem niemieckiej renomowanej firmy BEURER GmbH na terenie Polski.

Posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment najwyższej jakości urządzeń elektronicznych do domowego użytku dla Zdrowia i Urody całej rodziny, w tym: Beurer - lidera na rynku urządzeń prozdrowotnych, w szczególności ciśnieniomierzy, termometrów, produktów rozgrzewających (poduszek, wkładów, kocy i butów grzewczych), masażerów oraz wag łazienkowych i kuchennych.

Dowodem wysokiej jakości proponowanych przez nas produktów i usług jest stale rosnące grono zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się Hurtownie Farmaceutyczne oraz renomowane Sieci Handlowe. Naszymi odbiorcami są również apteki, sklepy medyczne, placówki służby zdrowia, sklepy sportowe, sklepy ze sprzętem AGD oraz indywidualni Klienci.

Naszym celem jest działać tak, aby opinie naszych Klientów były naszą najlepszą reklamą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w handlu B2B, mile widziana znajomość rynku medycznego i e-commerce
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki

  • samodzielne przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie relacji handlowych i obsługa klientów zgodna ze standardami firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w energicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na pełny etat
  • stałe wynagrodzenie i przedstawicielski system premiowy

Zapraszamy do przesłania CV na adres: medicmar@medicmar.com.pl,

z tytułem wiadomości: Praca - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

O firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 r. w Łodzi. W ciągu tych 19 lat istnienia, poznaliśmy potrzeby naszych klientów i jesteśmy znani jako specjaliści w dziedzinie zdrowia i urody.
Poznaj nas bliżej

Kupony rabatowe

Poznaj szczegóły

Artykuły

Ciekawe informacje na temat zdrowia i urody czekają na Ciebie w naszej wirtualnej bibliotece. Jak prawidłowo mierzyć ciśnienie, jakie są zalety inhalacji ... i wiele innych tematów.
Czytaj więcej

Społeczność

Dołącz do nas, a ważne wydarzenia i konkursy nie umkną Twojej uwadze.