w górę
Ochrona prywatności

Zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane osobowe zbierane są tylko na potrzeby firmy MEDIC-MAR z siedzibą w Łodzi przy ul. Puszkina 78 do celów marketingowych i ewidencyjnych. Jednocześnie zapewniamy, że ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Firma MEDIC-MAR nigdy NIE udostępniała i NIE będzie w przyszłości udostępniać danych osobowych swoich klientów do celów INNYCH niż związanych z realizacją zamówienia. Dotyczy to zarówno danych adresowych (takich jak: miasto, ulica itp.) jak i adresów e-mail.

Jednocześnie firma MEDIC-MAR zapewnia, że w każdej chwili zostanie uwzględniona przekazana telefonicznie, pocztą elektroniczną, osobiście lub korespondencyjnie prośba o skreślenie podanego adresu e-mail z listy klientów. 

Sklep MEDIC – MAR  zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (ustawa) szanuje prawo do prywatności i nie udostępnia danych o użytkownikach osobom trzecim. Dokłada wszelkich starań, aby dane osobowe użytkowników chronione były w sposób właściwy. 

Aby korzystać z naszych usług, należy podać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie, sklep MEDIC – MAR nie jest w stanie zrealizować oferowanych usług. Sklep MEDIC – MAR  nie świadczy usług anonimowym klientom. Wymaga wyłącznie danych niezbędnych do realizacji zamówienia lub opcjonalnie bezpośredniego kontaktu z użytkownikiem. Dane do realizacji zamówienia oraz inne dane kontaktowe podawane są dobrowolnie w momencie aktywacji usługi. Klient ma możliwość wglądu lub zmiany swoich danych w dowolnym momencie.

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.


O firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1995 r. w Łodzi. W ciągu tych 19 lat istnienia, poznaliśmy potrzeby naszych klientów i jesteśmy znani jako specjaliści w dziedzinie zdrowia i urody.
Poznaj nas bliżej

Kupony rabatowe

Poznaj szczegóły

Artykuły

Ciekawe informacje na temat zdrowia i urody czekają na Ciebie w naszej wirtualnej bibliotece. Jak prawidłowo mierzyć ciśnienie, jakie są zalety inhalacji ... i wiele innych tematów.
Czytaj więcej

Społeczność

Dołącz do nas, a ważne wydarzenia i konkursy nie umkną Twojej uwadze.